.

.

Mayde 18-Инчен Центар Капи се вклопува 2017-2021 Тесла Модел 3, Замена на Тркало Покрива (Сет на 4) (Сјајна Црна)

Mayde 18-Инчен Центар Капи се вклопува 2017-2021 Тесла Модел 3, Замена на Тркало Покрива (Сет на 4) (Сјајна

DEN 4079.76

Пристапност
Во достапна форма

Подобрување & Заштита - Брзо да го смените изгледот на вашиот 2017-2021 Тесла Модел 3 со Mayde тркало покрива.Лесно да се Инсталира - не се намести на својата место ーeach комплет вклучува 4 18-инчни центар капи одговара на вашиот Тесла Модел 3. Промена на бојата на вашите тркала со Mayde hubcaps.Се вклопува Центар Капа Колекции - Парови со голема Центар Капа Колекции.Центар капа не се вклучени.Се крие Спречување на Осип - Овие тркала капи продолжи да се гума и се кријат минатото спречување на осип!.Не фан на Моделот 3 Аеро Тркало Покрива?Сакате нешто повеќе интересен отколку само темно сива?Веднаш сменете го изгледот на вашиот Тесла Модел 3 со овие тркало покрива од Mayde!Промена од темно сива до елегантни Сјаен Црн финиш на вашиот стандарден 18" Тесла Модел 3 тркала.Исто така, работи одлично да ги прикријат сите претходни спречување на осип или флеки како hubcap целосно се протега минатото работ на рамката за да гумата!Доаѓа во комплет како збир од 4.

Главните карактеристики

Избор на клиент