.

.

RYOBI ЕДЕН+ HP 18V Brushless Cordless Компактен Една Рака Reciprocating Видов (Алатка Само)

RYOBI ЕДЕН+ HP 18V Brushless Cordless Компактен Една Рака Reciprocating Видов (Алатка Само)

DEN 2347.20

Пристапност
Во достапна форма

Brushless Мотор испорачува брзо сечење брзина на 0-3,000 SPM. 31% Повеќе Компактен и 24% Полесна Тежина.Над 175 ЕДЕН+ Tools – Сите Работат Со Било RYOBI ЕДЕН+ Батерија 18 V.RYOBI воведува ЕДЕН+ HP 18 V Компактен Brushless Една Рака Reciprocating Видов (Алатка Само).Оваа Recip Видов е нашиот најголем компактен reciprocating видов на денот-само 13.во должина за да биде точно.Се 31% повеќе компактен и 24% полесна тежина од брусен верзија, ова го видов е идеален за сечење во тесни простори и за комплетирање на надземни апликации без вирус.На brushless мотор испорачува брзина од 3.000 SPM.Тоа е една моќна алатка завиткани во лесен дизајн.На pivoting чевли обезбедува поголема длабочина контрола за да се зголеми сечилото ефикасност и за да се минимизира престој.Исто така, постои брз сечилото ослободување лост да се разменуваат ножеви лесно.Најдобро од сè, тоа е дел од RYOBI ЕДЕН+ Систем од над 175 cordless алатки дека сите работат на ист батеријата платформа.Поддржани од страна на RYOBI 3-Година Производителот, ОНОЈ+ HP 18 V Компактен Brushless Една Рака Recip Видов вклучува 6 во.дрво сечење на ножот и на операторот упатство.Батерии и полначи се продава одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент