.

.

DINGYE 50pcs Тефлон Појас За FR-900 Континуирано Запечатување Машина или FRD-1000 Бенд Sealer

DINGYE 50pcs Тефлон Појас За FR-900 Континуирано Запечатување Машина или FRD-1000 Бенд Sealer

DEN 792.00

Пристапност
Во достапна форма

Висока температура отпор, одличен анти - стап перформанси.Вкупната дебелина е единствен и има добар анти-отстапување перформанси.Материјалот е повеќе издржливи.Големина на : 750*150*0.2 мм се Применуваат за : FR-900 FRD-1000 Висока температура отпор, одличен анти - стап перформанси.Вкупната дебелина е единствен и има добар анти-отстапување перформанси.Материјалот е повеќе издржливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент