.

.

BARMI 2 парчиња DIY Загатка Игра Деца Подарок Деца Дрвена Куќа Едукативни Играчки за на Училиште,Совршено Дете Интелектуална Играчка Подарок Сет F

BARMI 2 парчиња DIY Загатка Игра Деца Подарок Деца Дрвена Куќа Едукативни Играчки за на Училиште,Совршено Дете

DEN 1305.60

Пристапност
Во достапна форма

★СОВРШЕН ПОДАРОК-Внимателен пакување и комплетен прибор, ова е идеален подарок за роденден партии и празници (роденден партии, Божиќ и Нова Година),исто така Можете да се опуштите и да уживате во забавни и рекреативни време, создавајќи пријатен и интимна семејна атмосфера. ★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Користење на природно дрво, заштита на животната средина свила, со висока прецизност ласерско сечење, тоа е безбедно и ќе не боли децата раце.И се развие меморија, форма признавање и задача завршување.Затоа, тоа е исто така најдобар подарок за денот на Благодарноста, детски роденден, Децата ден.Оваа три-димензионални загатка не само што може да се подобри деца интелигенција, но, исто така, се посветам на децата трпение и концентрација.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!.Покрај тоа, да научат на важноста на тимската работа.Секој раб има кружен лак дизајн,мазна полиран без burrs,се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво обоени, ќе не боли за вас и децата раце.Нашата интелектуална играчки се исто така се користи за да се подобри рацете на вештини, рака-око координација, фината моторика вештини и вештини за решавање проблеми.Должината на загатки е 34cm, ширината е 21cm.Точка Име : 3 D Puzzles Material : Wood Style : Modern Sex : Момчиња & Girls Size : 34cmx21cmx4cm/13.★ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИГРАЧКИ-шарени рачно изработени дрвена куќа три-димензионални загатка е убава и креативни, кои можат да привлечат децата внимание.57in Package Вклучува : 2 X 3 D Загатки. ★Мулти-Користете & SAFE -Да се развие размислување, на Нашата интелектуална играчки може да го стимулира децата имагинација, расудување и трпеливост.Оваа три-димензионални загатка не само што може да се подобри деца интелигенција, но, исто така, се посветам на децата трпение и концентрација.Три-димензионални загатки се идеални подароци за децата на Божиќ, детски Ден и роденден.

Главните карактеристики

Избор на клиент