.

.

TenDollar Накит Корејски Стил Шарм Накит Мода Жените Писма Љубов Студ Обетки (Злато)

TenDollar Накит Корејски Стил Шарм Накит Мода Жените Писма Љубов Студ Обетки (Злато)

DEN 770.40

Пристапност
Во достапна форма

Накит корејски Стил Шарм Накит Мода Жените Писма ЉУБОВ Студ Обетки Со Ten Dollar.Материјал : Алуминиум.Големина : 1.9 cm * 1.6 cm.Боја : злато, сребро.Опис Применливи подарок прилики : Патување сувенири,Вработен помош Материјал : Алуминиум Боја : злато, сребро Моделирање : L-O-V-E букви, Големина : 1.9 cm * 1.6 cm тип : Уво Studs Текстура на материјал : алуминиум стил : Дами процес на преработка : Electroplate боја : злато,silve.Пакување : Независни пакување моделирање : срце облик.

Главните карактеристики

Избор на клиент