.

.

ALUNVA Чевли Рек Количка за Вертикална партал Кујнската Крпа Рек Перфорирани countertop Складирање Рек Вода Чаша Носителот на Решетката Решетката Складирање Rack (Боја : Б)

ALUNVA Чевли Рек Количка за Вертикална партал Кујнската Крпа Рек Перфорирани countertop Складирање Рек Вода

DEN 514.32

Пристапност
Во достапна форма

Име : Кујнската крпа/бришејќи аранжман полица.материјал : пластика.Големина : за 20*16*25.5 cm.Пакет содржина ги вклучува : 1 заградата.Полици & Носители,Насловна & Градина, Евтини Полици & Носители, Насловна & Градина,Полици & Носители, ,голем дар за домаќинките.

Главните карактеристики

Избор на клиент