.

.

Puig 1866N Црн Мотор Спојлер (Хонда CB1000R 08-17)

Puig 1866N Црн Мотор Спојлер (Хонда CB1000R 08-17)

DEN 2158.80

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Тип На Производ : Powersports Возило Дел.Објектот Пакет Димензија : 6.2 cm L X17.3 см W X25.2 см Х Точка Пакет Тежина : 0.44 кг.Земја На Потекло : Шпанија.Прецизно одговара.Го подобрува вашиот изглед и стабилност.Се снабдува со инструкции и хардвер за полнење за лесна инсталација.Направен во Шпанија.

Главните карактеристики

Избор на клиент