.

.

VIKAN Бела 20 Fiberglass Кат Squeegee

VIKAN Бела 20 Fiberglass Кат Squeegee

DEN 825.60

Пристапност
Во достапна форма

Цена За : Секоја Сечилото Материјал : Гума Рамка Материјал : Полипропилен Сечилото Стил : Еден се Справи со Должина : 51" Објект : Еден Нож Squeegee w/ Справи Вклучува : Mfr.Нема. 71505, 29365 Squeegee Сечилото Грофот : Еден Карактеристики : Ултра Хигиена ФДУ во Согласност : Да Боја : Бела Хемиски Отпорни : Да Апликација : Храна Одделение Сечилото Висина : 4-3/32" Тип на Врска : Навој.Должина на ножот : 20" Рачка Материјал : Fiberglass Серија : Ултра Хигиена Земја на Потекло (предмет на промена) : Данска. 'Еден Нож Squeegee w/ Справи, Бела, Должина на Ножот Во 20., Сечилото Висина 4-3/32 Во., Squeegee Сечилото Смета Самец, Ножот Стил Еден, Ножот Материјал Гума, Рамка Материјал Полипропилен, Се Справи Со Должина 51 Во., Рачка Материјал Fiberglass, Тип на Врска Навој, Серија Ултра Хигиена, ФДУ во Согласност Yes, Хемиски Отпорни Да, Барање Храна Одделение, Вклучува Mfr.Нема. 71505, 29365, Карактеристики Ултра Хигиена '.

Главните карактеристики

Избор на клиент