.

.

AC Адаптер Кабелот за Напојување Држачи за PSU Компатибилен со Cisco PA100 SPA504G SPA508G SPA525G2 PSM-11R-050 SPA501

AC Адаптер Кабелот за Напојување Држачи за PSU Компатибилен со Cisco PA100 SPA504G SPA508G SPA525G2 PSM-11R-050

DEN 2023.20

Пристапност
Во достапна форма

AC Адаптер Кабелот за Напојување Држачи за PSU Компатибилен со Cisco PA100 SPA504 G SPA508 G SPA525 G2 PSM-11 R-050 SPA501. Влезен Напон : 100~240 VAC 50/60 Hz, Светот Употреба; Излез : DC 5 V.Бренд Нови AC да DC Адаптер.CE/FCC/Ro HS уверение; Кратки-коло Заштита, во Текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Заштита.Компатибилност : Овој адаптер ќе работат со Cisco PA100 SPA504 G SPA508 G SPA525 G2 PSM-11 R-050 SPA501.

Главните карактеристики

Избор на клиент