.

.

11.5 × 6.5 × 2cm Дигитални Упатуваа Длабочина Колосек, Гуми Тема Тестер Мерач Measurer со LCD Дисплеј за Автомобили Камиони, Комбиња

11.5 × 6.5 × 2cm Дигитални Упатуваа Длабочина Колосек, Гуми Тема Тестер Мерач Measurer со LCD Дисплеј за Автомобили

DEN 280.56

Пристапност
Во достапна форма

LCD дисплеј : Големи дигитални LCD екран, направи читање јасен, едноставен и сигурен.Protable и Lightwight : Користење на светлината-тежина на карбонски влакна материјал, многу издржливи.Многу прецизна : овој мерач е точна доволно да се создаде читања во рок од 0.1 mm и решавање е во рок од 0.01 mm.Материјал : Јаглерод Влакна.Големина : Прибл.11.5 × 6.5 × 2cm/ 4.5 × 2.6 × 0.8 во.Основна опрема за безбедно возење.Поле на примена : Погоден за многу длабочина, кочница чевли и подлога носат, исто така, може да се користи за да се измери накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент