.

.

01 Спреј Шише, Фризерски Спреј Шише Удобно да Зафат за Салон за Бербер(Проѕирна Црна)

01 Спреј Шише, Фризерски Спреј Шише Удобно да Зафат за Салон за Бербер(Проѕирна Црна)

DEN 1473.60

Пристапност
Во достапна форма

Рака под притисок спреј шише, лесен за ракување, удобно да зафат.Префрлувајте се помеѓу две спреј режими, деликатна и дури и магла, лесно за работа.Прилагодливи висок квалитет увезени ротирачки млазницата, можете да ги ротирате млазницата според вашите потреби за да ја прилагодите количината на магла.Задебелена шише тело, донесува еко-пријателски МИЛЕНИЧЕ материјал, фирма и нема вода истекување.Важна помошна алатка за професионална коса салон, може да ви помогне многу за фризер.Рака под притисок спреј шише, лесен за ракување, удобно да зафат.Префрлувајте се помеѓу две спреј режими, деликатна и дури и магла, лесно за работа.Прилагодливи висок квалитет увезени ротирачки млазницата, можете да ги ротирате млазницата според вашите потреби за да ја прилагодите количината на магла.Задебелена шише тело, донесува еко-пријателски МИЛЕНИЧЕ материјал, фирма и нема вода истекување.Важна помошна алатка за професионална коса салон, може да ви помогне многу за фризер.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Spray Kettle
Material:
PET
Optional Color:
Transparent White, Transparent Black, Transparent Brown
Capacity 500ml x 2pcs :
Package List:
2 x Hairdressing Spray Kettles :
Избор на клиент