.

.

Леново Phab 2 Про Отклучен Андроид паметен Телефон - мобилен телефон со Танго за Зголемени Реалност, 64 GB Злато (САД Гаранција)

Леново Phab 2 Про Отклучен Андроид паметен Телефон - мобилен телефон со Танго за Зголемени Реалност, 64 GB Злато

DEN 1524.00

Пристапност
Во достапна форма

Промените начинот на кој комуницирате со светот со ова Google проектот Танго от игри паметен телефон е зголемени реалност и виртуелна реалност карактеристики.Оваа отклучен видиме има блескави 6.4" q HD екран со 454 ppi.Овој андроид паметен телефон евиденција неверојатни аудио со 3 mics и 360 степени поништување бучава.Моќен Кученце 652 процесор изграден за Танго плус 4 GB RAM меморија дава моќ.Конективност : Брзина : 2,4 GHz И 5 GHz.Wlan 802.11 a/b/g/n/ac.Со 4,060 m Ah батерија и брзо полнење, можете да уживате во карактеристиките на вашиот телефон без да работи надвор од сок.НИ компатибилност Национално ниво за сите GSM Мрежи, вклучувајќи AT&Т, Т-Мобиле, Крикет, Metro PCS, Директно се Зборува, Чиста Зборува САД и други.Боја : Злато | Стил : Phab 2 Про.

Главните карактеристики

Избор на клиент