.

.

Кат Светилка со Полици Пролет или Лето Апстрактна Природа Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соба -Црн

Кат Светилка со Полици Пролет или Лето Апстрактна Природа Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување

DEN 1080.96

Пристапност
Во достапна форма

И тоа има 3-начин dimmable функција.Ова ќе го намали збунетоста на полнење кабли во дневна соба, спална соба и во заводот, и да се подобри удобноста на животот и работата.2 во x 63 во.Овој висок светилка има 3-слој здрав одбор.Можете лесно може да се прилагоди 3-ниво на осветленост само од страна на оперативниот далечинскиот управувач. 【Разноврсна Стил】 современата застане светилка натпревари азија, средниот век модерен, рустикален, земја и farmhouse оркестарот благодарение на нејзината различни светлосни ефекти и едноставни линии.Придружните пакет доаѓа со алатки потребни за собрание и упатството содржи текст чекорите за инсталација.Се снабдува со инсталирање алатки,тоа не презема многу време за да се изгради, совршен за DIY љубовници.Во споредба со други слични производи, што ќе те спаси од 30% проценти од инсталацијата време.2 во x H : 63 in2 USB порти : Можете да го полните два уреди во исто време.Додадете инстант стил на било спалната соба или дневна соба со ставање на овој кат светилка во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија или дома. 【Чување & Display】Производ Големина е 10.Па може да се користи како агол светилка за да ги красат вашата дневна соба или како слаби со ноќната ламба да ви донесе живот погодност. 【ПРЕДВОДЕНА од 3-Начин Dimmable светилка】 Нашите полица подот светилка усвојува се повлече синџир switch.Едноставна повторувачки операции се многу лесни за повеќето луѓе.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО ПУБЛИКАЦИИ СВЕТИЛКА .Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Лесно Собранието.Издржливи, високо-квалитетен материјал за подолг живот и беспрекорен изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент