.

.

Батерија за Motorola, MOTOTRBO DGP 6150 Батерија двонасочна Радио 7.4 v 2500 mAH Li-Ion (Smart)

Батерија за Motorola, MOTOTRBO DGP 6150 Батерија двонасочна Радио 7.4 v 2500 mAH Li-Ion (Smart)

DEN 2640.00

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 7.4 v 2500 m AH Li-Ion (Smart).Сосема Нов Премиум Квалитет.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема.Гаранција : 12 Месеци.Компатибилни Модели : Motorola, MOTOTRBO DGP4150 DGP4150 Плус DGP6150 DGP6150 Плус DP3400 DP3401 DP3600 DP3601 DR3000 Xi RP8200 Xi RP8208 Xi RP8260 Xi RP8268 XPR4380 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XTR8300 MTR2000 MTR3000. Замена P/N : FNB-V116 FNB-V117 LI PMNN4412 PMNN4416 PMNN4069 PMNN4069 A PMNN4077 PMNN4077 A PMNN4077 C.Премиум квалитет за Motorola, MOTOTRBO DGP 6150 двонасочна радио замена на батеријата.Оваа Motorola, MOTOTRBO DGP 6150 радио батеријата е компатибилен со оригинална опрема.Дизајниран за сигурен перформанси и висока издржливост, тоа е загарантирана да се одржи 80% од својата номинална капацитет за 12 месеци од датумот на испорака.Компатибилни Модели : Motorola, MOTOTRBO DGP4150 DGP4150 Плус DGP6150 DGP6150 Плус DP3400 DP3401 DP3600 DP3601 DR3000 Xi RP8200 Xi RP8208 Xi RP8260 Xi RP8268 XPR4380 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XTR8300 MTR2000 MTR3000 Replacement P/N : FNB-V116 FNB-V117 LI PMNN4412 PMNN4416 PMNN4069 PMNN4069 A PMNN4077 PMNN4077 A PMNN4077 C H4077-УСНА LMR4077 LIXTBattery карактеристики : *Користи највисок квалитет на оценување и подредени На' Одделение клетки.*Има отпор заварени злато позлатен контакти за максимум перформанси.*Обезбедува одлични празнење карактеристики.*Користи високо влијание ABS и Поликарбонат пластични куќишта за ruggedness.*Направено сеопфатно тестирање вклучувајќи висока надморска височина перформанси, вибрации, механички шок, термички велосипедизам, надворешни краток спој и overcharge тест симулации.*Вклучува 12 Месеци бесплатна замена гаранција за производителите дефекти.Ние нудиме врвен квалитет двонасочна радио батерии, произведени од страна на ISO 9001 заверена растенија користење на state-of-the-art технологија за најдобрите квалитет радио на батерии.Секоја радио батеријата е тестирана во текот на процесот на производство на натпреварот или го надмине оригиналната опрема спецификации за форма, одговара и изработка.

Главните карактеристики

Избор на клиент