.

.

Играчка Складирање Кутија Цртан филм Делфин Розова Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна Организација,Голем 19.3x11.8x15.9 во

Играчка Складирање Кутија Цртан филм Делфин Розова Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот

DEN 887.52

Пристапност
Во достапна форма

На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Димензии : 19.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тежина : 650g.Димензии : 19.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.9 во / 49x30x40.Совршена декорација : овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои, идеален за расадници, домашни канцеларии, занает соби, додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица.Мултифункционален : Овој плоштад перење кошница, исто така може да биде складирање кутија дома,што се користи за чување на разни украси, занаети,детски играчки, списанија и други предмети.Тежина : 650g.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на разни украси, занаети, детски играчки, списанија и други предмети.Печати на враќање превозот етикета.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент