.

.

1pcs Силикон Перика Бенд Еластична Перика Зафат Браун Транспарентен Црна Headband За Фикс Перики Беж Hairband за Перики (Боја : М браун 1pcs)

1pcs Силикон Перика Бенд Еластична Перика Зафат Браун Транспарентен Црна Headband За Фикс Перики Беж Hairband

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Практични Функции : Овие перика венчиња се погодни за повеќето жени и девојки, може да се примени за настапи, cosplay, партии, секојдневно облекување и други прилики.На Перика Headband се Направени од Храна одделение Силиконски,.Не се Безопасни за Човечкото Кожата,со Врвен Квалитет,Нема Гел,Без Лепак,Многу Softest,Многу Растеглив,.Sweatproof и Вода Доказ!Лесен за Чистење!.На силиконски перика зафат има две страни, внатре и надвор,на Краток Пад во облик е внатре.Widly Примена : : перика бенд за пред повеќе од перика зафат, но исто така и како тренингот другар кога се прави вежби или шминка помошник да се задржи на косата од лицето.може да се заштити вашиот скалп од повреда и во меѓувреме се подобри растот на косата, практични и обновливи за траен време.Овие перика бендови се погодни за жени и Мажи, можат да се применат за настапи, cosplay, партии, секојдневно облекување и други occasions Color : 4 Бои е Avaliable-транспарентно,црна,светло кафена, кафена.Големина-M size 22cmx4cm, L големина 24cmx4cm.Пакетот вклучува : 1 buc x Перика Headband This перика зафат е слободен големина, ако ви се допаѓа тесни се чувствуваат, можете да изберете М големина, ако ви се допаѓа лабава се чувствуваат можете да изберете L големина.Вклучени : Нашата е Силиконски Влакна Зафат може да се Запре својата Перика Лизгање Назад и Лизгање Околу Целосно,Истовремено го Штити и го Стимулира Скалпот Кој може да се Промовира Вашиот Природен Раст на Косата,Тоа е не-леплива и не е Финтата на Вашата Коса,за Обновливи Години.

Главните карактеристики

Избор на клиент