.

.

ASHATA 8 Пара 6 x 36MM Говорникот нозе, Златен Бакар Говорникот Скок Изолација Подножје,за Звучници, Засилувач, CD DVD Плеер, Плочата Рекордер, Шасија, Инструмент, итн

ASHATA 8 Пара 6 x 36MM Говорникот нозе, Златен Бакар Говорникот Скок Изолација Подножје,за Звучници, Засилувач,

DEN 432.00

Пристапност
Во достапна форма

Чист бакар материјал за подобар ефект.На високо-одделение позлата, убава, светла, не е лесно да се биде изгребани.Претседателот шок база подлога се користи помеѓу скок и земјата, да се минимизираат штетните вибрации.Дизајниран со висина фино штелување рамнотежа орев.Погоден за звучници, засилувач, CD DVD плеер, плочата рекордер, Шасија, Инструмент, итн.Чист бакар материјал за подобар ефект.На високо-одделение позлата, убава, светла, не е лесно да се биде изгребани.Претседателот шок база подлога се користи помеѓу скок и земјата, да се минимизираат штетните вибрации.Дизајниран со висина фино штелување рамнотежа орев.Погоден за звучници, засилувач, CD DVD плеер, плочата рекордер, Шасија, Инструмент, итн.Спецификации : Боја : Злато Подлога димензии : Дијаметар : 25мм, Дебелина : 4mm Скок големина : 36 * 6mm Позлата : Злато позлата Материјал : Бакар Пакет тежина : Околу. 243g Пакет Листата : 8 x База Подлога 8 x Скок.

Главните карактеристики

Избор на клиент