.

.

0.38 оз Келн Спреј Парфем за Жени убав ден за вас Песок и Sable Парфем од Страна на Coty Келн Спреј ︴Удобно мирис︴

0.38 оз Келн Спреј Парфем за Жени убав ден за вас Песок и Sable Парфем од Страна на Coty Келн Спреј ︴Удобно

DEN 395.76

Пристапност
Во достапна форма

︴0.38 оз Келн Спреј Парфем за Жени убав ден за вас Песок и Sable Парфем од Страна на Coty Келн Спреј. ︴Мирис на парфем е нашиот стил од внатре кон надвор. ︴Удобно мирис︴на Песок и Sable Парфем од страна на Coty, Лансиран од страна на дизајн на куќа на coty во 1983 година, песок и sable од страна на coty е класифициран како луксузен, flowery мирис.Оваа женски мирис, ја поседува мешавина од јасмин, gardenia, праска, и разни зелени белешки.

Главните карактеристики

Избор на клиент