.

.

Сплетам Меки Пингвин Слушалки Покритие за Airpods3 рачно изработени Сина Животно Airpods Случај за Генералот Про Earbuds Покрие Kawaii Животинско Случај Капчиња Слушалка Зашти?

Сплетам Меки Пингвин Слушалки Покритие за Airpods3 рачно изработени Сина Животно Airpods Случај за Генералот

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

На плетени случај е погоден за Air Pods 1 & 2 или Airpods Про.На дното на случај, постои дупка за да го поврзете го полначот.На силиконски случај е спроведен во внатрешноста да се чува од лизгање off.Мал испакнати дупка е лево за да виси на keychain на правото на случајот. 1. Airpods случај, не вклучуваат airpods.Изработени од Еколошки трајни предиво, сите наши Airpods случаи се рака-капчиња, мека и мазна. 2. Нема потреба да се отстрани заштитниот поклопец кога полнење, исто така, може да се заштити вашиот airpods полнење случај од испакнатини, нула, прашина и валкани. 3. Фенси Животно фигура, популарен со јавноста, особено девојчиња и деца. 4. Дизајниран за Air Pods генерација 1, 2 или Про(ве молиме изберете ја точната големина).Компактен и лесен, преносни и лесен за чување. 5. Пакет inclued : 1 Handmade симпатична случај и 1 keychain(да висат на вашата торба).

Главните карактеристики

Избор на клиент