.

.

Голема Елка Складирање Торба со Трајни Засилен Рачки и Двоен Водоотпорен Патент Складирање Организатор Вклопува До 9 ft Високи Празник Вештачки Расклопуваат Дрвја

Голема Елка Складирање Торба со Трајни Засилен Рачки и Двоен Водоотпорен Патент Складирање Организатор Вклопува

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

ЗАШТИТА И да се ОБЕЗБЕДИ - Божиќ дрво кеси штити Новогодишни елки од штети, прашина, и штетници, па секогаш е подготвен да ја покажат.ВЛАГА ОТПОРНИ - Ова вештачко дрво складирање кесички се направени од водоотпорен полиетилен пластична да се заштити вашиот дрвја од влагата и оштетувања од вода.ЛЕСНО се НОСИ - 2 бод-засилен се справува направи добивање на вашиот складирање торба за елка помеѓу складирање и дневна соба без мака.ЕДНОСТАВНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА - Празнична, светла црвена Божиќ складирање торба издвојува во чување на помагајќи ти да се лесно да се лоцира вашата вештачка елка складирање кутија и прикачен картичка ви овозможува да се знае точно она што е внатре складирање сад за елка затворање.ЛЕСЕН ПРИСТАП - Две начин/dual патент отвора чантата широко за поедноставен за сместување и отстранување; нема собрание потребно само да се расплетува, и внесете го вашето дрво за велики дрвото торба за чување.

Главните карактеристики

Избор на клиент