.

.

1.5 Инчен Daffoldils во Вазна Цвет Налепници - Daffoldil Налепници - Цвет Налепници Плик Печати Labels - D #AA61RK (30 Парчиња)

1.5 Инчен Daffoldils во Вазна Цвет Налепници - Daffoldil Налепници - Цвет Налепници Плик Печати Labels - D AA61RK

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма

Ќе добиете Daffoldils Во Вазна Цвет Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со премиум материјали и оваа налепници се лесни за користење, само лупам и стап.Можете да ги користите овие налепници за инспиративни модели, флорални налепници се совршени за дома, канцеларија и бизнис употреба; Декоративни цвет налепници се одлична декорација за подарок картички, покана карти, книги, тетратки, табели, шишиња со вода, прозорци и други мазни површини. 100% Задоволството Е Загарантирано и брза Испорака за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент