.

.

Lunarable Племенски Ткаенина од страна На Дворот, Креативен Модел Бохемски Пердуви и Културни Стрели, Декоративни Ткаенини за Текстил и Дома Акценти, 1 Двор, Темно Теал ?

Lunarable Племенски Ткаенина од страна На Дворот, Креативен Модел Бохемски Пердуви и Културни Стрели, Декоративни

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

ДОЛЖИНА : 36" (1 двор) & ШИРИНА : 58". 100% Полиестер средна тежина, тесни ткиво на турската клупа ткаенина.СЕКОЈ (количина 1) = 1 ДВОР.Секоја количина се сече во одделни парчиња како континуиран 1 дворот на ткаенина секој.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ - за затворен & отворено употреба.Многу издржливи.Машина перат, фен безбедно.НЕ ИСЧЕЗНУВА.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА - Со живописни бои & храбар графика.Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Големина на : 1 Двор | Боја : Темно Теал и Multicolor.

Главните карактеристики

Избор на клиент