.

.

Есен Hemingworth Сезони 32 Гајтанот Поставите Везови Нишка

Есен Hemingworth Сезони 32 Гајтанот Поставите Везови Нишка

DEN 1848.00

Пристапност
Во достапна форма

32 Spools на брилијантен Hemingworth 40 wt 1000 метри polyselect везови и quilting тема.Патентирана гајтанот и капа систем го штити и чува тема квалитет.Colorfast, мека и еластична, со врвен крои резултати за машина за везови и quilting.Машина везови дизајн пакет се вклучени, "Whimsical Есенски Лист Сцени" од Starbird.Есен, од Hemingworth Сезони Собирање, вклучува 32 spools на висок сјај, 40 wt polyselect, 1000 метри везови тема во атрактивна складирање кутија.Есен карактеристики промена на боите на листовите, со свежи црвено-портокали и богат, длабок browns.Оваа 32 гајтанот тема поставете го поздравува топли денови и кулер ноќи на есен со нијанси на топло злата и чеша блуз.Речиси може да мириса на удобност храна со гајтанот бои, како што се Тиква Зачин, Тост Бадем, и јаболков.Ноќта на вештерките омилени на Ловец Портокал, Електрични Зелена, Кралската Виолетова и Класична Црна заврши убава и бујна Есен 32 Гајтанот Сет.Како дополнителна бонус, ќе добиете Whimsical Есенски Лист Сцени Дизајн Пакет од Starbird Дизајни БЕСПЛАТНО!Со својата забава, лиснато embellishments, овој пакет е совршено дизајни за да започнете со користење на Есен во Собата.Есен доаѓа во пластична-обложени, бела картонска кутија со магнетни затворање клип.Spools седат во поединечни картон прегради за лесен пристап.Внатрешната корица има боја слика на секоја нишка гајтанот, што укажува на кој простор за чување на гајтанот.Кутијата е и атрактивен и лесен за трајно чување.Бои вклучуваат : Пченка 1040, Мед, Путер 1062, Џинџер Корен 1050, Старо Злато 1052, септември Зајдисонце 1231, Морков 1065, Пиперка 1066, Rusty Црвено 1234, Cornsilk 1037, Cornsilk Зелена 1098, Сплит Грашок 1061, Авокадо 1101, Магдонос 1116, Оригано 1121, Планинска Ливада 1111, Темно Боровинки 1201, Светлина Чеша Сина 1193, Сина Сатен 1181, Карамел Cappuccino 1145, Тиква Зачин 1141, јаболков 1163, Indian Paintbrush 1144, Обурн 1143, Тост Бадемово 1142, Топло Земјата 1131, Цреша Дрво 1129, Bronzed Челик 1078, Класична Црна 1000, Електрични Зелена 1097, Кралската Виолетова 1223, Ловец Портокал 1028, и Морнар Сина 1265.

Главните карактеристики

Избор на клиент