.

.

2 Страни Нерѓосувачки Челик Круг Жица Дебелина Measurer, Не Обоени Метали Колосек, Мерка Жица Мерач

2 Страни Нерѓосувачки Челик Круг Жица Дебелина Measurer, Не Обоени Метали Колосек, Мерка Жица Мерач

DEN 266.16

Пристапност
Во достапна форма

MATERAIL : Нерѓосувачки Челик, Боја : Сребро.ШИРОКА ПРИМЕНА : Тоа може да се користи за проучување на обоени жица и метал, како што се бакар, месинг, итн.ВИСОКАТА КВАЛИТЕТ : Усвоен на ласерско гравирање, Јасен знак, точни читање, и стабилна носат-отпор, тој е направен од нерѓосувачки челик, со жица за цртање на површината.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Лесно може да се прочитаат, ласерско гравирање означен бројот е вашиот мерење читања.CONVINIENT : Брзо и прецизно да го провери спецификации на прачка и жица.Погодна за проучување на обоени жица и метал, како што се бакар, месинг, итн.Мерни соголени лист, плоча за железо и челик.Тоа е изработен од нерѓосувачки челик, со жица за цртање на површината.Усвоена на ласерско гравирање, Јасен знак, точни читање, и стабилна носат-отпор.Исклучителна занает, задебелување, го направи тоа не е лесно да се деформира, силни и издржливи.Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки steel Color : silver Standard : 0-36 Imperial скала : 0.3125 "- 0.007"Надворешниот дијаметар : за 84mm / 3.31"Тежина : 73g Quantity : 1 PCPackage се Вклучени : 1 * жица gauge1 * покрие торба со button Note : Поради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент