.

.

fosa 8 Компјутери 30x20mm Гума Анти-Вибрации на Говорникот Шила Влошки Душеци База Подлога Стои со Завртки за HiFi Звучник, Засилувач, Автомобил Subwoofer

fosa 8 Компјутери 30x20mm Гума Анти-Вибрации на Говорникот Шила Влошки Душеци База Подлога Стои со Завртки за

DEN 273.36

Пристапност
Во достапна форма

Солиден : Направен од варен гума, силен и здрав.Долг Живот : Долг живот, без деформација, не стареење, без пукање.Чиста Звучни Ефекти : Минимизирање на вибрации за да се добие природен звучни ефекти, совршена замена за нога загуба или штета предизвикана од гитари или звучници.Е применливо : Погоден за subwoofers, засилувачи, HIFI публикации јазик, автомобил subwoofers од 8 инчи и подолу.Контакт со Нас на : Нашите производи се квалитетни сигурни и сосема нов.Ако корисниците ги најдете било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Во исто време, ако имате било какви забелешки или предлози за нас, исто така можете да контактирате со нас, ние ќе го прифати тоа со смирение.Спецификации : Боја : Црна Материјал : Гума Дијаметар : 30мм Висина : 20mm Пакет Тежина : Околу 96g Пакет се Вклучени : 8 x Гумени Нозе 8 x Завртки (Други предмети во слики не се вклучени.).

Главните карактеристики

Избор на клиент