.

.

Блок Приклучок Адаптер, Блок Приклучок Адаптер Издише Фитинзи за да 10AN Одговара за Акура D Серија D16

Блок Приклучок Адаптер, Блок Приклучок Адаптер Издише Фитинзи за да 10AN Одговара за Акура D Серија D16

DEN 1749.60

Пристапност
Во достапна форма

【Издржлив Материјал】блок приклучок адаптер е направен на квалитетот 6061 палка на алуминиум, обезбедување на висока издржливост за долго време се користи. 【Професионален Дизајн】блок приклучок адаптер издише фитинзи е има двојно О-Прстен дизајн за да се спречи било протекување или приклучокот од кои доаѓаат се изгубат. 【Функција】блок приклучок адаптер се овозможува да се поврземе да било фати може да се во моментов на пазарот без редуктор монтирање. 【Високо квалитетен материјал】заградата е направен од алуминиум за мала тежина и сила. 【Апликација】Овој блок приклучок адаптер издише фитинг одговара за Хонда Акура D Серија D16. Карактеристики : Направен од квалитетот 6061 палка на алуминиум, обезбедување на висока издржливост за долго време се користи.Има двојно О-Прстен дизајн за да се спречи било протекување или приклучокот од кои доаѓаат се изгубат.Овозможува да се поврземе да било фати може да се во моментов на пазарот без редуктор монтирање.Заградата е направен од алуминиум за мала тежина и сила.Овој блок приклучок адаптер издише фитинг одговара за Хонда Акура D Серија D16.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Палка aluminum Color : Black Fitment : Одговара за Хонда Акура D Серија D16 Package Листа : 1 * Блок Приклучок Адаптер Издише Fitting Note : 1. Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите fitment пред да нарачате да бидете сигурни дека овој објект е совршено да се вклопи.

Главните карактеристики

Избор на клиент