.

.

WellieSTR 2 Парчиња Emery Ронки Пескарење Стапови Сива 100/180 Ронки Двојно Двострано Emery Одбор за Кожа Занает Алатки Работ Полиран

WellieSTR 2 Парчиња Emery Ронки Пескарење Стапови Сива 100/180 Ронки Двојно Двострано Emery Одбор за Кожа Занает

DEN 283.20

Пристапност
Во достапна форма

✔Материјал: emery песок / во Боја: сива / Пакет : 2 buc sandstick. ✔Ронки : 100/180, едната страна е 100 ронки, друга е 180 ронки ; Cambered дизајн, одговара на различни големина на кожа. ✔Димензија : 180mm L x 10мм(Min) W x 4mm Т Силни и цврсти, не грижете се за свиткување или предвремени. ✔Апликација : Ноктите Бафер, кожа работ полски;Essentail помине уметност алатки за поднесување на ноктите/ помине третман / помине проширување / нокти. ✔Погоден за професионална,ноктите салон,помине уметност училиште /факултет помине уметност уметник и личните / домашна употреба,кожа занает , итн. ✔Материјал: emery песок / во Боја: сива / Пакет : 2 buc sandstick ✔Ронки : 100/180, едната страна е 100 ронки, друга е 180 ронки ; Cambered дизајн, одговара на различни големина на кожа ✔Димензија : 180mm L x 10мм(Min) W x 4mm Т Силни и цврсти, не грижете се за свиткување или snap ✔Апликација : Ноктите Бафер, кожа работ полски;Essentail помине уметност алатки за поднесување на ноктите/ помине третман / помине проширување / нокти ✔Погоден за професионална,ноктите салон,помине уметност училиште /факултет помине уметност уметник и личните / домашна употреба,кожа занает , итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент