.

.

Стандард Бела Бескрајни Roundsling

Стандард Бела Бескрајни Roundsling

DEN 1133.28

Пристапност
Во достапна форма

Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС - Излишни Тагирање Систем.Произведени со Лесни, Висока Јачина најголемиот Дел Полиестер Предиво.Лесни, Флексибилни и Прифатливи..Стандард Roundslings нудат лесен за користење решение за голем број на општи кревање апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент