.

.

10 Парчиња Handlebar Бар Крајот Пластични Приклучоци Велосипед Handlebar Бар Крајот Капи за Патот Планински Велосипед Повеќето Велосипед

10 Парчиња Handlebar Бар Крајот Пластични Приклучоци Велосипед Handlebar Бар Крајот Капи за Патот Планински

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Она што ќе добиете : ќе добиете 10 handlebar бар крајот приклучоци, што можат да се соберат 5 велосипеди, доволно количество може да ги исполни вашите секојдневна употреба и да го замени, исто така може да ја споделите.Широк спектар на употреба : handlebar крајот капи со 20.2 mm низ светот, погоден за повеќето велосипед handlebars, како што планински велосипед, патот велосипед, BMX, MTB и повеќе.Квалитет на материјалот : овие велосипед handlebar бар крајот приклучоци капаците се направени од издржлив пластика со долг животен век и не ќе биде лесно да се оштети, намалување на кавга на честа замена.Лесен за инсталација : лесно можете да се поврзете на велосипед бар крајот приклучокот на велосипед handlebar, ефикасно да се заштити род и handlebar.Лесно за чување : овие патот велосипед крајот капи ќе се спакувани во кутија, тие се светлина и мали, не заземаат премногу простор, погодно за вас да ги чувате и да го носат. 10 Парчиња handlebar бар крајот пластични приклучоци велосипед handlebar бар крајот капи за патот планински велосипед повеќето велосипед Широка примена : : handlebar бар крајот приклучоци со 20.2 mm низ светот, погоден за повеќето велосипед handlebars.Тие се лесно да се insatll и ефикасно да се заштити род и handlebar.Доаѓаат со кутија : Овие handlebar бар крајот капи ќе биде ставен во пластична кутија, да не се грижите за губење на нив.Мали во големина и лесен во тежина, не заземаат простор и лесно да се носат.Спецификации : Боја : црна Материјал : пластика Големина : прибл. 20.2 mm низ светот Пакетот вклучува : 10 x Handlebar бар крајот приклучоци Топло забелешка : ве Молиме овозможи мала грешка на големината поради прирачник за мерење.Мали дела, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент