.

.

MGQILING Компатибилен со iPhone XR Случај Симпатична Дизајн Браун Љубов Срцето Носат Насликани Случај за Жени, Девојки Тенок Мек, Флексибилен Јасно TPU Покрие Случај за iPhone X

MGQILING Компатибилен со iPhone XR Случај Симпатична Дизајн Браун Љубов Срцето Носат Насликани Случај за Жени,

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

【Компатибилен Модел】Наменета исклучиво за i Phone XR закуп проверете го моделот на вашиот телефон пред да го купат. 【Висок Квалитет на Материјалите】Јасно TPU школка е ултра-тенок и лесен, има одлична издржливост, е повеќе отпорно на гребење, не се лизга, и има убава Елегантен мечка Боја изглед. 【Уникатен Дизајн】Оваа Елегантна Насликани Дизајн Прегратка Кафеава Мечка Симпатична Телефон Случај со софистицирана технологија на печатење за да се направи живописни срцето моделот на вашиот i Phone XR уникатен и око-фаќање.Некој се користи како подарок за семејство, пријатели и љубители на родендени, Божиќ, Денот на Вљубените, оваа i Phone XR случај ќе биде вашиот најдобар избор за подароци. 【Заштита Дизајн】Ултра-лесни, но трајни мека TPU,обезбедува целосна заштита, Специјален коло дизајн заштита на вашата камера.Отпечатоци-отпорни & мазна на допир чувство, лесен за инсталација и отстранување.Едноставно, уникатен и симпатична мечка дизајн го прави вашиот телефон повеќе привлечни и стилски. 【Прецизно Сечење】Прецизно сечење, брз пристап толку копчето, лесен пристап до полнење порта, џек за слушалки, волумен копчиња и нечујно копчето, совршено се вклопуваат за вашиот телефон.многу погодна за i Phone XR камера и сите копчиња,ви Обезбеди со висок квалитет на допир.Спецификација : Материјал : Јасно TPU Silicone Color : Како на сликата showing Style : Љубов Срцето Јасно Мека i Phone Case Features : Уникатен дизајн : едноставно, уникатен и симпатична најнов дизајн го прави вашиот телефон повеќе привлечни и стилски.Заштита Дизајн : Ултра-лесни, но трајни мека TPU,обезбедува целосна заштита,агол дизајн заштита на вашата камера.Отпечатоци-отпорни & мазна на допир чувство, лесен за инсталација и отстранување.Прецизно Сечење : Прецизно сечење, брз пристап толку копчето, лесен пристап до полнење порта, џек за слушалки, волумен копчиња и нечујно копчето, совршено се вклопуваат за вашиот телефон.Одличен подарок За Девојки women This случај го прави идеален подарок за некоја посебна прилика како роденден, годишнина, Божиќ, итн.Присутни на овој Шик Симпатична Телефон случајот и ги направи да се чувствувате посебни.Пакет содржи : 1 X Симпатична Мечка Случај со Ласерски Љубов-Срце за iphone XR 6.1 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент