.

.

Wanghuaner Милениче Сертификат Рачни Читач на картички Животинско Идентификација ID Чип Скенер Стаклена Цевка Етикета Читателот Transponder USB FDX-Б

Wanghuaner Милениче Сертификат Рачни Читач на картички Животинско Идентификација ID Чип Скенер Стаклена Цевка

DEN 740.16

Пристапност
Во достапна форма

Професионални производство на електронските производи.Квалитетот електроника производителот.Направени од високо квалитетни материјали.Силни и издржливи, долг живот.Многу погодна за семејна употреба.Wanghuaner е основана во 1999 година. Ние сме посветени на обезбедување на потрошувачите, со квалитетни производи и услуги.Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality This RFID - читач е помал, поедноставно и полесно да се работи.Тоа е усвоена со литиум батерија која е повеќе еколошки.Тоа може да се справи со сите 134.2 KHz FDX-Б ознаки.Таа поддржува за ISO 11784/11785, FDX-Б и ID64 RFID-.Светлото екран го прави лесен за вас да го прочитате и ќе можете да прочитате во историјата на податоци во внатрешните прочитајте режим.Читателот ќе аларм, додека во слаба батерија.Таа поддржува ISO 11784/11785, FDX-Б и ID64 RFID-.Лесно да се работи; копче за да ја прочитате.Светлото екран го прави лесен за да ги прочитате.Историја на податоци може да се прочита во внатрешните прочитајте режим.Аларм кога батеријата е под 7.8, со слаба батерија.Карактеристики : Материјал : ABSSize : Прибл.12x6x1.5cm/4.72x2.36x0.59inches Color : White Frequency : 134.2 k Hz Reading Стандард : за ISO11784 / 5, FDX-Б, ID64 Continuous Работно Време : 5 hours Language : English Battery : Литиум Battery Card читање време : 0.1 (s)Индукција растојание : 1-5 (cm)е Применливо картички : стаклена цевка лична карта, животински уво tag Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1x Милениче Картичка Reader1x Моќ Cable About забрзана испорака на нарачки : Препорачана нарачка ќе пристигне во околу 5 работни дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент