.

.

FENXIXI Touchless Автоматско Нерѓосувачки Челик Отпад Бин, Совршен за Канцеларија и Тоалет

FENXIXI Touchless Автоматско Нерѓосувачки Челик Отпад Бин, Совршен за Канцеларија и Тоалет

DEN 6498.24

Пристапност
Во достапна форма

★Овој производ е направен од високо квалитетни пластични задебелена.По повеќе обработка чекори, секој детал може да се претстави еден по еден со капацитет од 20 литри;. ★Автоматско индукција отворање, ниска потрошувачка на енергија, едно-копче интелигентна контрола, полесно да ги користат;. ★ Молчи забавување технологија, технички анти-отпечатоци технологија, така што ѓубре може да биде секогаш нови и лесно да се decontaminate;. ★ Додадете смарт чип.Критична уреди со покажувач на растојание е околу 15 см, на покритие;. ★ На производ големина се мери со рака и може да има некоја грешка од околу 1 см.Вистинската боја може да се разликуваат во зависност од снимањето агол.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент