.

.

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална соба Овошје Лимон Остава Шема

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се отстрани без површината штета, може да се расклопуваат лесно по топење 3 M ленти со греење со фен за коса.Одлично за entryway простор организирање и ѕидот декоративни.Заштеда на простор и да изгледате одлично во исто време.Ѕидот кука се направени од издржлив микрофибер кожа и тврда пластика, обезбедување на квалитет и долговечност.Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразија-отпорни и лесно да се чисти.Тоа може да биде цврсто инсталиран на било каква мазна површина сакате во само два чекори.Можете да declutter вашиот дом, со овој стилски и практични ѕид кука.Со 5 куки и 1 за складирање оддел, ѕидот решетката може да се одржи многу.Зошто да го одберете нас? -Организира : Нашиот ѕид кука ви помага да ги зачувате простор и да ја задржите вашиот дом организираше -Моден печатење : На јадица со печатење е погоден за поврзување со голем број на ѕидовите.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава Спецификации : -Големина : 7(L) x 2.Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножици, пост-тоа белешки, чешли.4 фунти На јадицата не се препорачува за бесење тешки, скапи или кршливи предмети -Пакет : ѕид кука. 5 куки закачалка може да се користи како вашата кујна багажник, крпа багажник, шамија багажник, грб управување, клучните кука, паричник кука и други.

Главните карактеристики

Избор на клиент