.

.

Керамички Thimbles Honu Желка Патување

Керамички Thimbles Honu Желка Патување

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Секој Напрсток карактеристики единствен остров инспириран дизајн со сребрена бенд детали на дното.Керамички Thimbles мерка околу 1.2 инчен H и 1 инчен дијаметар.Thimbles се пакувани во некоја ацетат кутија.Секој Напрсток карактеристики единствен остров инспириран дизајн со сребрена бенд детали на дното.Керамички Thimbles мерка околу 1.2 инчен H и 1 инчен дијаметар.Thimbles се пакувани во некоја ацетат кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент