.

.

Централната Phlx Корп ДИОДИ SCHOTTKY 70V 15MA SOT23 (Пакување од 3000) (CMPD6263A TR PBFREE)

Централната Phlx Корп ДИОДИ SCHOTTKY 70V 15MA SOT23 (Пакување од 3000) (CMPD6263A TR PBFREE)

DEN 1123.20

Пристапност
Во достапна форма

Диоди Низа 1 Пар Заеднички Анодна Schottky 70 V 15m A Површината Планината ДА-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.10.0070.

Главните карактеристики

Избор на клиент