.

.

Сплетам Raccoon Airpods Случај рачно изработени Слушалки Покритие за Airpods123 Airpods Про Кожата Симпатична Животно Случај Kawaii Кукла за Airpods12 и Ујп (про)

Сплетам Raccoon Airpods Случај рачно изработени Слушалки Покритие за Airpods123 Airpods Про Кожата Симпатична

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

На плетени случај е погоден за Apple Air Pods 1 & 2 или Airpods Про.На дното на airpods случај, постои дупка за да го поврзете го полначот.Тоа е исто така charings случај за earbuds покривање на apple.На силиконски случај е спроведен во внатрешноста да се задржи слушалки од лизгање off.Мал испакнати дупка е лево за да виси на keychain на правото на airpods капак. 1. Airpods случај, не вклучуваат airpods.Изработени од Еколошки трајни предиво, сите наши Airpods случаи се рака-капчиња, мека и мазна. 2. Нема потреба да се отстрани заштитни airpods покрие кога полнење, исто така, може да се заштити вашиот airpods полнење случај од испакнатини, нула, прашина и валкани. 3. Фенси Животно фигура, популарен со јавноста, особено девојчиња и деца. 4. Дизајниран за Air Pods генерација 1, 2 или Про(ве молиме изберете ја точната големина).Компактен и лесен, преносни и лесен за чување.

Главните карактеристики

Избор на клиент