.

.

PSG03747 - Аудио/Видео Кабел Собранието, 3.5 mm Стерео Телефонски Приклучок, 3.5 mm Стерео Телефонски Приклучок, 3 фт, 914 mm, Бела, (Пакување од 20)

PSG03747 - Аудио/Видео Кабел Собранието, 3.5 mm Стерео Телефонски Приклучок, 3.5 mm Стерео Телефонски Приклучок,

DEN 1723.20

Пристапност
Во достапна форма

Конектор Тип : 3.5 mm Стерео Телефонски Приклучок.Конектор Тип Б : 3.5 mm Стерео Телефонски Приклучок.Кабел Должина - Империал : 3ft.Кабел Должина - Метрички : 914mm.Јакна Боја : Бела.На 24-15238 од Про Сигнал е 3ft црна боја тенок 3.5 mm стерео кабел.Тенок приклучоци дозволи конекции за да ги собере на речиси сите стилови на 3,5 мм приклучоци, дури и без отстранување на повеќето cases Ideal за вдлабнати џек connections Gold plated Slim флексибилен кабел со тенок конектор bodies Pro Сигнал производи се оценети 4.2 надвор од 5 stars Applications : Audio Specifications : Конектор Тип : 3.5 mm Стерео Телефон Plug Connector Тип Б : 3.5 mm Стерео Телефон Plug Cable Должина - Империал : 3ft Cable Должина - Метрички : 914mm Jacket Боја : White Product Информации : Ro HS Согласност : Y-Ex Ro HS Согласност со Exemption Ro HS Phthalates во Согласност : Да се advised SVHC : Да Се Советува.

Главните карактеристики

Избор на клиент