.

.

Карневалот Ноќен Живот CluI Партија Облечи Перика Cos Перика Свастика Avenger Преродба Начин Kurokawa Isana Brahma Sano Manjiro

Карневалот Ноќен Живот CluI Партија Облечи Перика Cos Перика Свастика Avenger Преродба Начин Kurokawa Isana

DEN 1572.48

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, треба да се тресат перика нежно по добивањето, тоа ќе бидат меки како на сликата.На капа може да Ie прилагоди во зависност од главата големина.Објектот е лесно да се мијат и се грижи за користење на малку благ шампон во ладна вода.не ја оштетува косата, лесно е да се чисти и одржува.Материјал : 100% висок квалитет на синтетички високи-температура fi Iers, меки се чувствуваат и природен изглед.Тоа се чувствува како вистинска човечка коса и е suita Ile за долготрајната употреба на перики.Идеален за секојдневна употреба, ноќта на Вештерките, мода, Божиќ партии, cosplay, карневал, ноќен живот, clu I партија, концерти, свадби, датира.Можете да го носат на страните или за секојдневна употреба. 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2 CM разлика.2. Поради резолуција, Irightness, контрастот, и др.на екранот на компјутерот, вистинската боја може да Ie малку поинаква од сликата.Се надевам да се разбере.Имајте пријатен шопинг ден!.

Главните карактеристики

Избор на клиент