.

.

SYZHIWUJIA Храна Складирање Ориз Кутија за Складирање Сад Домаќинство Складирање Ориз Цилиндар Запечатени Брашно Ориз Кофа Складирање Кутија за Складирање Сад Ориз Ск

SYZHIWUJIA Храна Складирање Ориз Кутија за Складирање Сад Домаќинство Складирање Ориз Цилиндар Запечатени Брашно

DEN 1255.20

Пристапност
Во достапна форма

Замислете секој пат пешачење до вашата кујна или провизии, се најде се што е уредно организирани.Веќе не се неуредна, можете да добиете се што сакате многу брзо.Материјал : ПП материјал, здрава и еколошки,дебели,носат-отпорни, силна носивоста.Печат тока : fixed на двете страни со капак тока, добра запечатување, уредно чување и хигиенски.Прекривачот дизајн : транспарентна clamshell дизајн, пристап до удобен, но исто така лесно да се види износот на чување, навремено да го надополнува.Капацитет : 10kg/ 15kg капацитет, може да се сместат зрно,грав,брашно,овошје, сушено овошје и слично, се многу практични.Идеален за чување на суви материи во провизии како што жита, брашно, шеќер, кафе, ориз, зрно, грав, ореви, овошје, храна за миленичиња, печење материјали & more You може да собере цели зрна или друга храна, за да се обезбеди вкусот на храната!Информација за производот : Име : Кујната за Жито за Складирање Box Size : 35(L)*23.5(W)*26/36(H)cm Material : PPApplication : кујната countertop,спална соба, дневна соба,итн.Answer : ___________________________ Note : Дозволите 1 - 2 cm мерење на разликата се должи на рачно мерење На бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во мониторот на компјутерот.Ве молиме да се разбере.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници!Тесна да ги задржи на храната суви и свежиСо посебен запечатување механизам, можете да го отворите или затворите нашите пластични садови безбедно со користење само на два прста.

Главните карактеристики

Избор на клиент