.

.

Косата Зграда Влакна, Коса Задебелување Sprayer за Секојдневна Употреба за Губење на Косата(#2)

Косата Зграда Влакна, Коса Задебелување Sprayer за Секојдневна Употреба за Губење на Косата(2)

DEN 340.56

Пристапност
Во достапна форма

ДОЛГОТРАЈНИ ЗА СИТЕ ДЕНОТ : Неговиот ефект е природна како вистински коса и долга-трајни за целиот ден.ПРИРОДНИ РАСТИТЕЛНИ ЕКСТРАКТИ : Изработени од природни растителни екстракти, кои се безбедни и здравствено да се користи без иритација.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Нема да се држиме облека и да го блокира порите, исто така лесно и лесен за чистење.ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД : со Користење на sprayer го прави полесно за да ги растера влакна подеднакво.Па тие изгледаат природно.вие само треба светлина спреј дека може да се формира влакна на косата во кратко време, прави да изгледа помлада и повеќе згодни и убави.ПОВЕЌЕ УДОБНО : во Споредба со традиционалните перика, повеќе физички и поудобно.

Главните карактеристики

Избор на клиент