.

.

ZIRKOOON Нога Столче Мал Круг Кожа Отоманската Среден Век Нога Остатокот Перница за Дневна Соба Солидна Даб(Сина, 14.17 ВО)

ZIRKOOON Нога Столче Мал Круг Кожа Отоманската Среден Век Нога Остатокот Перница за Дневна Соба Солидна Даб(Сина,

DEN 3119.52

Пристапност
Во достапна форма

[Составен од високо-квалитетни суровини] цврсто дрво столче има силна структура, таписерии изработка и трајност.Удобно и мека вештачки микрофибер кожа е на повисок степен отколку обичните СТП кожа.Едноставно да се избрише со влажна крпа за да ја исчистите. [Мали димензии] исклучителна мали footstool може да се постави било каде во вашиот дом, се користи како footstool веднаш до чевли менување на столче, а исто така може да биде ставен на спалната соба без балкон преземањето премногу простор. [Исклучителен дизајн] На ретро и класичен облик нема да биде надвор од датумот, и тоа може да дополнуваат вашиот мебел.Нема потреба да се соберат, можете да ги користите веднаш по добивањето на тоа. [Различни функции] На footstool исто така, може да се ротира 360°, со забава во вашиот живот.На домот и исклучителна шминка столче не може да се користи само по себе или како домашна декорација, но исто така добар за подарок за пријатели. [За по-продажбата] Кога ќе ја прими стоката, ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, да ги реши вашите проблеми со текот на времето, и да ви обезбеди со квалитетот шопинг искуство.Ако сте во потрага за удобно footstool, нашите Отоманската е вашиот идеален избор.Овој стилски подложка за нозе може да се постави во дневната соба, гостинската соба, спална соба или вратата.Одлично за вашите нозе да стојат или одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент