.

.

D&D PowerDrive 2702-14M-353 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 2702-14M-353 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 2232.00

Пристапност
Во достапна форма

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип. 2702-14 M-353 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 2702-14 M-353 Појас Тип 14 M Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 106.38 2702 Врвот Ширина 13.90 353 Појас Длабочина 0.39 10 Материјал Neoprene Заб Профил 14 M.Произведено во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент