.

.

YINGJIA Божиќ Бел 50pcs Мешана Боја Железо Лабава Монистра Ѕвона Декорација Приврзоци DIY рачно изработени Божиќ Занает Материјали за Божиќ Декорација

YINGJIA Божиќ Бел 50pcs Мешана Боја Железо Лабава Монистра Ѕвона Декорација Приврзоци DIY рачно изработени Божиќ

DEN 1232.40

Пристапност
Во достапна форма

Украсете го вашиот простор, елка, гарланд, скалите, занаети со овие Божиќ ѕвона за подобрување на празнична атмосфера. 1. Класичен Божиќ Украс : Овој безвременски елка украс ќе и украсете го вашиот дом и донесе на Божиќ атмосфера во вашиот дом. 2. Издржлив Материјал : рамките на оваа елка украс се направени од издржлив железо, што го прави украс издржливи. 3. Украсете го Вашиот Дрво : Можете да го користите овој Божиќ украс да ги красат вашата дрво.тоа може да се користи за украсување и усовршување дома декор. 4. Широк Апликации : Погоден за маси, канцеларии, спални соби, страна знак-во табели и други прилики.Божиќ jingle bell украси ќе направи убаво денес, и може да се даде како добар предмети за момчиња и девојчиња, мајката, наставник, гости и соработници на Божиќ, Нова Година и други среќен фестивали.Спецификација : Боја : Види picture Size : 1.4 cm Quantity : 50pcs Material : Metal Process : Frosted Be е применливо : Торба облека дома, DIY handmade Package Вклучува : 50 x Божиќ Bell Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Color:
See the picture
Size:
1.4cm
Quantity:
50pcs
Material:
Metal
Process:
Frosted
Be applicable:
Bag clothing home DIY handmade
Package Includes:
50 x Christmas Bell :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Избор на клиент