.

.

Conesys 24 Позиција Кружни Конектор Приклучок за Домување Слободни Виси (Во Линија) -') (AE83386G1624N-LC)

Conesys 24 Позиција Кружни Конектор Приклучок за Домување Слободни Виси (Во Линија) -') (AE83386G1624N-LC)

DEN 1442.40

Пристапност
Во достапна форма

Mfr : - Conesys.Серија : - МИЛИ-DTL-83723 Серија III.Пакување : Кутија.Дел Статус : - Активен.Конектор Тип : - Приклучок За Домување. 24 Позиција Кружни Конектор Приклучок за Домување Слободни Виси (Во Линија) -Спецификација за Производ : Категорија : - Конектори, Интерконекции, Кружни Конектори - Housings Mfr : - Conesys Series : - МИЛИ-DTL-83723 Серија IIIPackage : - Box Part Статус : - Active Connector Тип : - Приклучок Housing Type : - За Женски Sockets Number на Позиции : - 24 Shell Големина - Вметнете : - 16-24 Shell Големина, МИЛИ : - -Контакт Тип : - Crimp Contact Големина на : - 20 Mounting Тип : - Слободен Виси (Во Линија)Монтажа Функција : - -За прицврстување на Видот : - Бајонет Заклучување, Threaded Orientation : - N (Нормално)Школка Материјал : - од не ' Рѓосувачки Steel Shell Крај : - Passivated Housing Боја : - -Ingress : - IP67 - Прашина Тесни, Waterproof Material Запаливост Оценка : - -Карактеристики : - -Заштитен : - Shielded Note : - Контакти Не Included Operating Температура : - -65 C 200 CRo HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Добавувачот Undefined ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8536.69.4020.

Главните карактеристики

Избор на клиент