.

.

Титаниум Алуминиумски Сина Светлина Блокирање Очила Плоштадот Компјутерски Очила за Жени/Мажи Nerd Читање Игри Очила Не Рецепт-Црна и Silver_

Титаниум Алуминиумски Сина Светлина Блокирање Очила Плоштадот Компјутерски Очила за Жени/Мажи Nerd Читање Игри

DEN 2157.60

Пристапност
Во достапна форма

【Заштита на очи】Сина светлина блокирање на очила за да може ефективно да го блокира штетните сина светлина од мобилни телефони, компјутери, игри и други уреди, и за ублажување на симптомите како што се замор на очите и заматен вид. 【Високо квалитетен материјал】 очила рамка усвојува Титаниум алуминиумски рамка, кои се носат-отпорни, и не е лесно да се деформирани; бакар пролет метални нозе се погодни за сите лицето форми.Пролетта нозете може да биде продолжен до 15°, а со тоа намалување на истиснување на очила на главата.Обезбедуваат добра заштита за вашето лице. [Транспарентен Леќа] Мулти-слој сина филтер слој да ги филтрираат речиси сите сина светлина, ефективно спречување на оштетување на клетките на мрежницата.Можете да го замените оригиналниот без рецепт леќи со прогресивни леќи во било која продавница. 【УБЛАЖУВАЊЕ на замор на ОЧИТЕ】 : Кога штетната сина светлината емитирана од електронски LED екрани, облечен во сина светлина филтер очилата може да го блокира штетните сина светлина и ублажување на око замор, главоболка. 【По-продажбата на услугата】 Ние обезбедуваме на клиентите со задоволителна гаранција, доколку постои каква било штета проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни.

Главните карактеристики

Избор на клиент