.

.

Шапка Полици Организатор - Бејзбол Капа Носителите на Рек - Облека Полици (црна, 2 Пакет Црно-Држете 40 Капи)

Шапка Полици Организатор - Бејзбол Капа Носителите на Рек - Облека Полици (црна, 2 Пакет Црно-Држете 40 Капи)

DEN 348.48

Пристапност
Во достапна форма

Држи капи, чанти,schoolbags, ранци организирани, во стигне и добро обликувани.Со цел да се вклопи во текот на ученичкиот дом врати.Шапка решетката може да се одржи повеќе од една капа.Заштитете го вашиот омилен капи и други додатоци со овие големи Over-the-Врата Капа Полици.Ремени прикачите на секоја врата или може да се монтира на ѕид.Чувајте вашиот безбол капи уредни и со гордост се покажува со Капа Решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент