.

.

Fintie Случај за iPad 9-та Генерација (2021) / 8 Генерација (2020) / 7 Генерација (2019) 10.2 Инчен - [Силни Shield] Тешки Анти Лизга Шок Доказ Деца Пријателски Капка Заштита Силиконска Ма?

Fintie Случај за iPad 9-та Генерација (2021) / 8 Генерација (2020) / 7 Генерација (2019) 10.2 Инчен - [Силни

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Специјално дизајниран за i Pad 9-та Генерација 2021 (A2602/A2603/A2604/A2605), i Pad 8 Генерација 2020 Година (A2270/A2428/A2429/A2430), i Pad 7 Генерација 2019 (Број на Модел : A2197/A2200/A2198) 10.2" Таблет.Направени од издржлив влијание-отпорни силикони, предвидува шок на апсорпција за сите рабови и особено агли, додека одржување на мазни и чисти изглед.Сите пристаништа, копчиња и звучници имаат прецизност cut-испис за лесен пристап.Форма одговара функција штити грбот и страните од гребнатини, нечистотија и испакнатините.Воскресна отворите за вентилација на внатрешноста ви помага да го држат уредот на ладилникот со подолго користење.Воскресна bezels лифт екран и камера исклучување на рамни површини, целосно да се заштити вашиот таблет екран.Одлични зафат благодарение на гума-како силиконски материјал и тактилни страна зафат функција со ергономски зафат поддржува.Дете пријателски, лесен за чистење, Храна Одделение Силиконски.Достапни во различни светла и забава бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент