.

.

BAUT Лажен Снег Вештачки Пенливи Снег Божиќ Оркестарот Faux Снег за Занаети Пластични Снег за Микро Пејзаж Партија DIY Празник Снабдување(1.76 оз x 3Pack)

BAUT Лажен Снег Вештачки Пенливи Снег Божиќ Оркестарот Faux Снег за Занаети Пластични Снег за Микро Пејзаж Партија

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Супер реални дизајн, исто како вистински снег!.Погоден за Божиќ партија, микро пејзаж декорација, занаети украси.Направени од високо квалитетни ПВЦ, трајни и nontoxic. 1.76 мл/50g по пакет.Ве молиме да се биде внимателен да не се јаде од страна на децата.Производ во боја : како што е прикажано во picture Weight : 50 g за 1 bag Product име : Вештачки Snow Material : PVCPackage листа : 1 или 3 вреќа Вештачко Snow Note : Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент