.

.

TOOLAIK 22mm види Бенд Компатибилен за Samsung Галакси Watch 3 45mm/Галакси Види 46mm Бендови/Опрема S3 Граница/Класичен, 22mm Меки Силиконски Smart Watch Бенд Секојдневен Рака за Жени Мажи

TOOLAIK 22mm види Бенд Компатибилен за Samsung Галакси Watch 3 45mm/Галакси Види 46mm Бендови/Опрема S3 Граница/Класичен,

DEN 359.52

Пристапност
Во достапна форма

★【 22mm Види Бендови 】22mm универзална бендови замена се погодни за Samsung Галакси Види 46mm/ Samsung Галакси Опрема S3 Класичен/samsung галакси watch 3 45mm/ Опрема S3 Граница/ Ticwatch Про Smart watch , и други smart watch користење 22mm повлечи ширина. (Види НЕ е вклучен). ★【единствена Маскирна боја 】Оваа Маскирна шема на 22mm за samsung види бендот се направени од високо-квалитет со силиконска во различни бои, кои од страна на еден единствен процес на производство.и секој види бендови модел е единствен,нема да исчезнат,кожата-friendly и мека, водоотпорен и сува лесно,без мирис.Повеќе бои да се избере.Направете вашиот smart watch рака изгледа повеќе модата. ★【Повеќе интимни услуги 】Ние сме опремени со Watch Бенд Рака Циклуси и брзо ослободување прекинувачи. ★【Нови тока】Исклучителна нови нерѓосувачки челик тока за да се спречи иритација на кожата,лесно да заклучите и отклучите. ★【 Одлична Услуга По Продажбата 】Toolaik обезбеди прекрасно шопинг искуство,Доколку постои било каков проблем при користење на оваа за Samsung види бенд,Само нас контакт,Ние безусловна наплата или слободна замена.Клиент е среќен шопинг искуство е најважно за нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент