.

.

SOIMISS Суета Фах Елегантен Накит Фах Метал Шминка Фах Организатор Декоративни Снек Складирање Лента за Скролување Носителот Плоча Бања Организатор Десктоп Дребулии

SOIMISS Суета Фах Елегантен Накит Фах Метал Шминка Фах Организатор Декоративни Снек Складирање Лента за Скролување

DEN 1660.80

Пристапност
Во достапна форма

Ова е паметна складирање послужавник, направени од високо - квалитетни материјали и исклучителна изработка, долг животен век.Класичен и едноставен геометрија дизајн го прави тоа шик и убава како на десктоп декорација.исто така соодветен подарок за пријатели на одмор.Одликувајќи се повеќенаменски, тоа може да се сместат плод на различни страни и исто така може да се одржи вашата различни козметика.Ги споделите со вашите пријатели и семејството како елитното плоча.Ова е повеќенаменски складирање плоча.Изработени од железо материјал, трајни производи за употреба.Опис Железо Складирање Фах Накит Екранот Лента Десктоп Чување Дома Декорација Карактеристики - Материјал : Железо.- Големина : 21. 00 X21. 00 X1. 50cm - Боја : Бела Пакет Вклучувајќи 1 x складирање послужавник.

Главните карактеристики

Избор на клиент